2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestemmingsmanagement gemeente Noord-Beveland
Beschreibung: Gemeente Noord-Beveland wil het bestaande toeristische aanbod beter zichtbaar maken voor inwoners en bezoekers, de juiste doelgroepen aantrekken, inzetten op het sturen van bezoekers en het informeren van inwoners. Bestemmingsmanagement is hierbij essentieel, waarbij de nadruk ligt op ‘beter’ in plaats van ‘meer’. Het doel is om Noord-Beveland op een duurzame manier aantrekkelijk te houden voor zowel inwoners, ondernemers als bezoekers. Om daarop in te zetten zijn de volgende speerpunten geformuleerd in de uitvoeringsagenda ‘Duurzame Recreatie en Toerisme Noord-Beveland’: 1. Waarborgen van de leefbaarheid voor inwoners en focus op bestemming in balans (duurzame recreatie en toerisme). 2. Inzetten op bestemmingsmanagement en samenwerking. 3. Versterken en optimaliseren van het dagrecreatieve aanbod en Zeeuwse lokale kansen voor inwoners en bezoekers. 4. Inzetten op verduurzaming, vitalisering en kwaliteitsverbetering van bestaande verblijfsrecreatie, en ruimte geven aan kleinschalige o De raming van de opdracht (zie ook de beschrijving in de bijlage) is € 500.000 (excl. BTW) gerekend over de gehele periode van 4 jaar.
Interne Kennung: K011828
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1