See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH: NIEOZNAKOWANYCH SEGMENTU C W ILOŚCI 19 SZT. i NIEOZNAKOWANYCH TYPU SUV W ILOŚCI 10 SZT.
Beschreibung: DOSTAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH: NIEOZNAKOWANYCH SEGMENTU C W ILOŚCI 19 SZT. i NIEOZNAKOWANYCH TYPU SUV W ILOŚCI 10 SZT. Szczegółowe informacje znajdują się w Rozdziale IV SWZ- OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Vorherige Bekanntmachung: 655949-2025
Interne Kennung: 72/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż skorzystał z uprawnienia art. 138 ust. 2 pkt 2. Skrócenie terminu składania ofert jest wynikiem istnienia pilnej potrzeby podyktowanej rozliczeniem pozyskanych środków finansowych do końca 2025 roku, która nie jest zależna od woli Zamawiającego. Późny termin informacji dotyczącej możliwości pozyskania środków finansowych uniemożliwia skuteczną realizację dostawy pojazdów w bieżącym roku budżetowym z zachowaniem podstawowego terminu składania ofert. Pilną potrzebą jest również doposażenie pomorskiej Policji w nowoczesny sprzęt transportowy pojazdów nieoznakowanych w ilościach: - pojazdy seg. C nieoznakowany – 19 szt. -pojazdy typu SUV nieoznakowany – 10 szt. Skrócenie terminu nie pozbawi wykonawców możliwości udziału w postępowaniu. Zamawiający uwzględnił złożoność i specyfikę przedmiotu zamówienia co w konsekwencji umożliwi wykonawcom przygotowanie oferty pomimo skrócenia terminu składania ofert. Skrócenie terminu składania ofert nie wpłynie w żaden sposób na konkurencyjność postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zad 1 - Dostawa samochodów osobowych-nieoznakowanych segmentu C w ilości 19 szt.
Beschreibung: Dostawa samochodów osobowych-nieoznakowanych segmentu C w ilości 19 szt. Szczegółowe informacje znajdują się w IV Rozdziale SWZ.
Interne Kennung: 72/2025 zad 1 - Dostawa samochodów osobowych-nieoznakowanych segmentu C w ilości 19 szt.
Los: LOT-0002
Titel: zad 2-Dostawa samochodów osobowych-nieoznakowanych typu SUV w ilości 10 szt.
Beschreibung: Dostawa samochodów osobowych-nieoznakowanych typu SUV w ilości 10 szt.
Interne Kennung: 72/2025 zad 2 - Dostawa samochodów osobowych-nieoznakowanych typu SUV w ilości 10 szt.