2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatów RTG na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Zakup aparatów RTG na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu. Przedmiotem zamówienia jest 1 szt. aparatu RTG przyłóżkowego i 1 szt. aparatu RTG ramię C
Interne Kennung: WSM/DZP/381-13453/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dokumenty zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup aparatów RTG na potrzeby Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Menge: 2 Stück