2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie licencji oprogramowania bazodanowego Oracle ASFU Oracle Database Standard Edition 2 Processor Perpetual (lub równoważnego) oraz wdrożenie środowiska backupu w chmurze na potrzeby baz danych w SPZOZ w Choszcznie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę oprogramowania: Licencji ASFU Oracle Database Standard Edition 2 Processor Perpetual lub równoważnej, bez pełnienia opieki serwisowej, oraz dostawa i wdrożenie środowiska w chmurze na potrzeby tworzenia kopii zapasowej baz danych Zamawiającego- Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załączniki nr 2 do SWZ. 1. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części zwane Pakietami. Część 1 (Pakiet nr 1). Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostawę licencji Oracle (lub równoważnej) zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. 2) Wykonanie Analizy Przedwdrożeniowej 3) Wdrożenie, konfiguracja i parametryzacja Oprogramowania na środowisku produkcyjnym Zamawiającego wraz z przeprowadzeniem testów na podstawie scenariuszy testowych oraz Dokumentacją Powykonawczą. Część 2 (Pakiet nr 2). Przedmiot zamówienia obejmuje utworzenie i wdrożenie środowiska chmurowego na potrzeby kopii zapasowych (backupu) baz danych Zamawiającego. 3. Wykonawcy mogą złożyć ofertę na dowolną liczbę części.
Interne Kennung: DZP.P.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie licencji oprogramowania bazodanowego Oracle ASFU Oracle Database Standard Edition 2 Processor Perpetual (lub równoważnego)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest podzielony na dwie części zwane Pakietami. Część 1 (Pakiet nr 1). Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostawę licencji Oracle (lub równoważnej) zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. 2) Wykonanie Analizy Przedwdrożeniowej 3) Wdrożenie, konfiguracja i parametryzacja Oprogramowania na środowisku produkcyjnym Zamawiającego wraz z przeprowadzeniem testów na podstawie scenariuszy testowych oraz Dokumentacją Powykonawczą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załączniki nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.P.271.6.2026/1
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Wdrożenie środowiska backupu w chmurze na potrzeby baz danych w SPZOZ w Choszcznie.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje utworzenie i wdrożenie środowiska chmurowego na potrzeby kopii zapasowych (backupu) baz danych Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załączniki nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.P.271.6.2026/2