804556-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dokumentenerstellungssoftwarepaket – Licence kancelářského balíku – Microsoft Office Standard
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLicence kancelářského balíku – Microsoft Office Standard
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je nákup 540 trvalých licencí kancelářského balíku Microsoft Office Standard v českém jazyce na zařízení bez Software Assurance v cenách pro zákazníka státní správy ve verzi 2024 (Office Std Dev SL).
Interne KennungVZN/25/190
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001