See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování dopravní a technické infrastruktury v lokalitě Podkrušnohorská výsypka a Staré Sedlo – projekční a související práce
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - výběr dodavatele projektové dokumentace pro komplexní návrh stavby dopravní a technické infrastruktury pro budoucí průmyslové zóny v lokalitách Podkrušnohorská výsypka a Staré Sedlo, poskytovatele inženýrských činností a autorského dozoru, - vynětí pozemků z půdního fondu, popř. pozemků určených k plnění funkcí lesa dle údajů obsažených ve strategické studii, která tvoří přílohu č. 4 – 2 zadávací dokumentace, - zpracování veškerých nezbytných průzkumů, odborných posudků a studií, měření a jiných přípravných prací a odborných činností, které jsou nezbytné pro zpracování veškerých níže uvedených stupňů projektové dokumentace, pro vydání příslušných povolení a pro následné řádné provedení stavby dopravní a technické infrastruktury. Podrobnosti viz zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Podkrušnohorská výsypka
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou projekční a související práce pro stavbu dopravní a technické infrastruktury budoucí průmyslové zóny v lokalitě Podkrušnohorská výsypka, představující zejména: a)vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru a výkon inženýrské činnosti směřující k zajištění pravomocného povolení záměru, b)vypracování projektové dokumentace pro provádění záměru včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, c)výkon autorského dozoru (předpokládaný rozsah výkonu činnosti autorského dozoru: 500 hodin), to vše v kvalitě odrážející komplexní odbornou péči dodavatele projekčních a souvisejících prací. Podrobnosti viz zadávací dokumentace
Interne Kennung: Vybudování dopravní a technické infrastruktury v lokalitě Podkrušnohorská výsypka a Staré Sedlo – projekční a související práce - část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou v podrobnostech vymezeny v zadávací dokumentaci - bod 10.2 Vyhrazené změny závazků ze smlouvy
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Staré Sedlo
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou projekční a související práce pro stavbu dopravní a technické infrastruktury budoucí průmyslové zóny v lokalitě Staré Sedlo, představující zejména: a) vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru a výkon inženýrské činnosti směřující k zajištění pravomocného povolení záměru, b) vypracování projektové dokumentace pro provádění záměru včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, c) výkon autorského dozoru (předpokládaný rozsah výkonu činnosti autorského dozoru: 500 hodin), to vše v kvalitě odrážející komplexní odbornou péči dodavatele projekčních a souvisejících prací. Podrobnosti viz zadávací dokumentace
Interne Kennung: Vybudování dopravní a technické infrastruktury v lokalitě Podkrušnohorská výsypka a Staré Sedlo - část 2