See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Chmielnik w okresie od 01.01.2026r. do 30.06.2026r.
Beschreibung: 1. Zakres zadania obejmuje: 1.1 Odbieranie i zagospodarowanie sprzed nieruchomości zamieszkałych położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Chmielnik odpadów komunalnych z podziałem na frakcje określone w rozdziale III. pkt. 2.1. 1.2 Organizacja i obsługa objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z gospodarstw domowych oraz przekazanie ich do zagospodarowania. 1.3 Opracowanie i rozdysponowanie harmonogramu odbioru odpadów, zwanego dalej harmonogramem z uwzględnieniem przejętej przez Zamawiającego częstotliwości i godzin odbioru odpadów. 1.4 Dostarczanie właścicielom nieruchomości jednorodzinnych worków do zbierania odpadów komunalnych zgodnie z opisem w rozdz. III pkt. 2.5. 1.5 Wyposażenie dwóch istniejących gniazd zbierania odpadów w zabudowie wielorodzinnej przy ul. Piastów w Chmielniku (przy blokach nr 10 – 12 oraz bloku nr 16) w kontenery i pojemniki do selektywnego zbierania następujących odpadów komunalnych: a) zmieszane w tym higieniczne i pozostałe po segregacji, b) papier, c) szkło, d) metal i tworzywo sztuczne, e) ulegające biodegradacji. Pojemniki i kontenery winny spełniać wymagania, o których mowa w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Chmielnik oraz Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 maja 2021r. w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów. 1.6 Utrzymanie gniazd osiedlowych w należytym stanie sanitarnym, porządkowym oraz technicznym, nie dopuszczając do przepełniania pojemników oraz mieszania poszczególnych frakcji odpadów. 1.7 Zapewnienie nadzoru nad sposobem pozbywania się odpadów przez mieszkańców korzystających z wyżej wymienionych gniazd sześć dni w tygodniu w godz. od 7:00 do 18:00 (za wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy). 1.8 Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w dwóch osiedlowych gniazdach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenie ulicy Piastów przy blokach nr 10 – 12 oraz bloku nr 16).
Interne Kennung: IPS.271.40.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001