See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa składników umundurowania
Beschreibung: Zakupi i sukcesywna dostawa składników umundurowania w trzech częściach: Część I - umundurowanie ćwiczebne Część II - kurtka do munduru Część III - obuwie taktyczno-ćwiczebne
Interne Kennung: 11/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18223200 Jacketts, 18332000 Hemden, 18443320 Feldmützen, 18318400 Unterhemden, 18425000 Gürtel, 18832000 Spezialschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - umundurowanie ćwiczebne
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa umundurowania ćwiczebnego. Co najmniej 2 dostawy w okresie 12 miesięcy. Czas realizacji każdej pojedynczej dostawy do 12 tygodni od daty złożenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: 5/ZP/2025 Cz. I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden, 18443320 Feldmützen, 18318400 Unterhemden, 18425000 Gürtel
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Kurtka do munduru
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa kurtek ocieplanych. Co najmniej 1 dostawa w okresie 12 miesięcy. Czas realizacji każdej pojedynczej dostawy do 12 tygodni od daty złożenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: 5/ZP/2025 Cz. II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18223200 Jacketts
Los: LOT-0003
Titel: Część III - obuwie taktyczno-ćwiczebne
Beschreibung: Zakup i sukcesywna dostawa obuwia taktyczno-ćwiczebnego. Co najmniej 2 dostawy w okresie 12 miesięcy. Czas realizacji każdej pojedynczej dostawy do 14 dni roboczych od daty złożenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: 5/ZP/2025 Cz. III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe