2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technisch onderhoud, beheer en ontwikkeling ServiceNow
Beschreibung: Voor het technisch onderhoud, beheer en ontwikkeling van de ServiceNow scope zoals beschreven in de Gunningsleidraad, zoekt NS een partner om dit deels vóór NS uit te voeren en deels samen met NS uit te voeren.
Interne Kennung: 2025-EA-ServiceNow
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Gunningsleidraad en alle bijlagen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Gunningsleidraad en alle bijlagen.