See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht met betrekking tot de terbeschikkingstelling van tijdelijk personeel
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel, met meerdere opdrachtnemers per perceel, met daarbij de mogelijkheid om de opdracht echter aan één enkele opdrachtnemer te gunnen, afhankelijk van het aantal ontvankelijke inschrijvingen (CPV: 79620000-6 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel). De opdracht is als volgt in percelen verdeeld: - Perceel 1 – Administratief personeel; Perceel 2 – Personeel voor het frontoffice/callcenter; Perceel 3 –Technisch personeel vastgoedsector.
Interne Kennung: 2023012PP-HR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023012PP-HR - 1 - Administratief personeel
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel, met meerdere opdrachtnemers per perceel, met daarbij de mogelijkheid om de opdracht echter aan één enkele opdrachtnemer te gunnen, afhankelijk van het aantal ontvankelijke inschrijvingen (CPV: 79620000-6 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel). De opdracht is als volgt in percelen verdeeld: - Perceel 1 – Administratief personeel. Ze worden beschreven in het tweede deel van het bijzonder bestek.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2023012PP-HR - 2 - Personeel voor het frontoffice/callcenter
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel, met meerdere opdrachtnemers per perceel, met daarbij de mogelijkheid om de opdracht echter aan één enkele opdrachtnemer te gunnen, afhankelijk van het aantal ontvankelijke inschrijvingen (CPV: 79620000-6 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel). De opdracht is als volgt in percelen verdeeld: - Perceel 2 - Personeel voor het frontoffice/callcenter, Ze worden beschreven in het tweede deel van het bijzonder bestek.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2023012PP-HR - 3 - Technisch personeel vastgoedsector
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel, met meerdere opdrachtnemers per perceel, met daarbij de mogelijkheid om de opdracht echter aan één enkele opdrachtnemer te gunnen, afhankelijk van het aantal ontvankelijke inschrijvingen (CPV: 79620000-6 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel). De opdracht is als volgt in percelen verdeeld: - Perceel 3 – Technisch personeel vastgoedsector. Ze worden beschreven in het tweede deel van het bijzonder bestek.
Interne Kennung: 3