2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych, z podziałem na 6 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest pierwsze wyposażenie w urządzenia medyczne, sprzęt i pomoce dydaktyczne pomieszczeń Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku - budynek dydaktyczny i Centrum Symulacji Medycznych, z podziałem na 6 części. Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem urządzenia oraz dostarczeniem instrukcji stanowiskowej wraz z jej wdrożeniem. Część nr 1Zestaw do kompletnej edukacji w zakresie problemów stopy cukrzycowej 2 Szt. Część nr 2Symulacja ran i pozoracja urazów 1 Kpl. Część nr 3Model pielęgnacji stomii 8 Kpl. Część nr 4Trening technik opatrunkowych i szycia ran 1 Zestaw Część nr 5 Trenażer do samodzielnego rozwoju umiejętności pielęgniarskich 18 Kpl. Część nr 6Symulatory starości 1 Zestaw 2.ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: -Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, -Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, -Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, -Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, -Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 627196-2025
Interne Kennung: AZP.25.1.43.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 - Trening technik opatrunkowych i szycia ran - 1 zestaw
Beschreibung: Część nr 4 - Trening technik opatrunkowych i szycia ran - 1 zestaw
Interne Kennung: AZP.25.1.43.2025.4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 - Trenażer do samodzielnego rozwoju umiejętności pielęgniarskich - 18 kpl.
Beschreibung: Część nr 5 - Trenażer do samodzielnego rozwoju umiejętności pielęgniarskich - 18 kpl.
Interne Kennung: AZP.25.1.43.2025.5