2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Żarów oraz dzierżawa pojemników i kontenerów oraz transport i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Żarów, odbiór i zagospodarowanie 6 frakcji zbieranych selektywnie oraz podstawienie pojemników i kontenerów jak i transport i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów.” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: RiOŚ.271.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001