2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń w Oddziale Neurochirurgicznym i praca w Poradni Neurochirurgicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurochirurgicznym. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.01.2026 r do dnia 31.12.2027 r wynosi 5760 godzin, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 28 800.
Interne Kennung: DSO.113.53.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001