2. Verfahren
Verfahren
Titel: DFP.271.213.2025.EP Dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej (System do elektroforezy kapilarnej (sekwenator kapilarny), Aparat do oceny jakości i długości bibliotek, Mikroskop Fluorescencyjny, Stacja pipetująca) wraz instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do diagnostyki genetycznej (System do elektroforezy kapilarnej (sekwenator kapilarny), Aparat do oceny jakości i długości bibliotek, Mikroskop Fluorescencyjny, Stacja pipetująca) wraz instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 661876-2025
Interne Kennung: DFP.271.213.2025.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434540 Biomedizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope, 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: System do elektroforezy kapilarnej (sekwenator kapilarny) - 1 sztuka
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Aparat do oceny jakości i długości bibliotek - 1 sztuka
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Mikroskop Fluorescencyjny z oprogramowaniem Fluorescencyjnej Hybrydyzacji In Situ (FISH) - 1 sztuka
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Stacja pipetująca do przygotowywania reakcji PCR - 1 sztuka
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör