See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SĄDU REJONOWEGO GDAŃSK – PÓŁNOC W GDAŃSKU – 2 ZADANIA
Beschreibung: Sprzątanie siedziby Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 10 w budynkach A i B, a także utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ oraz III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącego się przy ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk
Vorherige Bekanntmachung: 600389-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. sprzątanie siedziby Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 10 a także utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych
Beschreibung: sprzątanie siedziby Sądu Rejonowego Gdańsk – Północ w Gdańsku przy ulicy Piekarniczej 10 w budynkach A i B, a także utrzymaniu czystości na terenach zewnętrznych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w zakresie Zadania nr 1 oraz Zadania nr 2. - Wykonywanie usługi odbywać się będzie według wymogów wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia odpowiednio dla Zadania nr 1 i dla Zadania nr 2. - W ramach prawa opcji Zamawiający może zlecić usługę na czas dłuższy niż okres obowiązywania umowy. - Maksymalna wartość opcji wynosi 50% wartości brutto przedmiotu umowy odrębnie dla każdego ZADANIA.
Los: LOT-0002
Titel: 2. sprzątanie siedziby III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącego się przy ul. Żabi Kruk 16
Beschreibung: sprzątanie siedziby III Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku mieszczącego się przy ul. Żabi Kruk 16, 80-822 Gdańsk