804847-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakdienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSchoonmaakdienstverlening
BeschreibungEen schoonmaakdienstverlening voor het museumgebouw, inclusief kantoren en het depot Het museumgebouw, inclusief kantoren, omvat 15.000 m2 en het depot 1.689 m2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungSchoonmaakdienstverlening
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities drie keer te verlengen met twee jaar.