2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój e-usług na terenie MOF Włodawa - dostawa infrastruktury sprzętowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozwój e-usług na terenie MOF Włodawa - dostawa infrastruktury sprzętowej w szczególności: a) Wyposażenie serwerowni - zakup szafy RACK (2 szt.) b) Wyposażenie serwerowni - zakup systemu monitoringu parametrów środowiskowych (1 szt.) c) Wyposażenie serwerowni - zakup systemu kontroli dostępu do serwerowni (1 szt.) d) Wyposażenie serwerowni - zakup UPS (2 szt.) e) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup skanera (2 szt.) f) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup drukarki kodów kreskowych (2 szt.) g) Wyposażenie stanowisk kancelaryjnych - zakup czytnika kodów kreskowych (2 szt.) h) Wyposażenie stanowisk pracowniczych - zakup stacji roboczych (10 szt.) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem minimalnych wymagań został przedstawiony w Załączniku nr 1 do Zaproszenia – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 641207-2025
Interne Kennung: WA.271.28.2025.AM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35121700 Alarmsysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank, 30216130 Strichcodeleser, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213000 Personalcomputer, 32420000 Netzausrüstung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 31213300 Kabelverteilschrank
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121700 Alarmsysteme, 30216130 Strichcodeleser, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213000 Personalcomputer, 32420000 Netzausrüstung, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 72253200 Systemunterstützung