804922-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Massenspektrometer – Levering, installatie en onderhoud van een Ion mobility massaspectrometer voor de faculteit Bètawetenschappen van de Universiteit Utrecht
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering, installatie en onderhoud van een Ion mobility massaspectrometer voor de faculteit Bètawetenschappen van de Universiteit Utrecht
BeschreibungDeze aankondiging betreft een 'Aankondiging in het geval van vrijwillige transparantie vooraf'. De Universiteit Utrecht is voornemens om de hierna omschreven opdracht rechtstreeks te gunnen aan Waters Chromatography B.V., gevestigd aan de Emmerblok 26, 4751 XE te Oud-Gastel, Kamer van Koophandel nummer 20073836. Opdracht De opdracht betreft de levering, installatie en het onderhoud van een Ion mobility massaspectrometer ten behoeve van onderzoek binnen de faculteit Bètawetenschappen van de Universiteit Utrecht. De geraamde opdrachtwaarde van de eerste vaste periode is € 661.157,02 exclusief btw; dit is inclusief onderhoud.
Interne Kennung25/1000.1002/007
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1