2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa i rozwój usług cyfrowych w Krapkowickim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie infrastruktury sprzętowej niezbędnej do wdrożenia i integracji rozwiązań informatycznych Zamawiającego. Zakres obejmuje również wykonanie prac wdrożeniowych, testów, przekazanie kompletnej dokumentacji technicznej oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego. 1. Zakres dostawy sprzętu: 1) 2 serwery aplikacyjne, 2) 2 serwery bazodanowe, 3) 1 macierz dyskowa, 4) 1 serwer NAS, 5) 1 switch agregacyjny, 6) 1 przełącznik PoE, 7) 1 przełącznik FPoE, 8) 150 szt. CAL pod Windows Server 2025. 2. Zakres wdrożenia i konfiguracji obejmuje m.in.: 1) wniesienie, ustawienie i podłączenie wszystkich dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, 2) opracowanie pełnego planu wdrożenia wraz z harmonogramem prac, 3) konfigurację serwerów, macierzy oraz środowiska sieciowego zgodnie z wytycznymi Zamawiającego, 4) montaż urządzeń, aktualizację BIOS/firmware, konfigurację kart sieciowych (bonding, VLAN), 5) instalację środowiska wirtualizacyjnego Proxmox VE z najnowszym kernelem, 6) utworzenie klastra oraz przestrzeni dyskowej LVM, 7) konfigurację RAID (RAID10, RAID6 lub RAID5– w zależności od potrzeb), 8) utworzenie pul LUN i konfigurację multipath (dwa kontrolery, dwa połączenia FC/SAS do każdego serwera), 9) instalację i konfigurację środowiska wirtualizacyjnego według wytycznych Zamawiającego, 10) migrację i konfigurację wszystkich systemów i maszyn wirtualnych ze starego środowiska, 11) utworzenie i konfigurację nowych maszyn wirtualnych, 12) wdrożenie systemu Active Directory, dodanie komputerów do domeny oraz wdrożenie polityk GPO, 13) weryfikację poprawności działania wszystkich dostarczonych urządzeń, 14) wykonanie testów awaryjności środowiska zgodnie z wytycznymi Zamawiającego, 15) opracowanie kompletnej dokumentacji powdrożeniowej, obejmującej: instrukcje obsługi, schematy połączeń, specyfikacje techniczne, dziennik zmian i raporty z testów.
Interne Kennung: ZP 18/XI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 48800000 Informationssysteme und Server, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 48823000 Dateiverwalter, 48824000 Druckerserver, 48825000 Webserver
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie infrastruktury sprzętowej niezbędnej do wdrożenia i integracji rozwiązań informatycznych Zamawiającego. Zakres obejmuje również wykonanie prac wdrożeniowych, testów, przekazanie kompletnej dokumentacji technicznej oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego. 1. Zakres dostawy sprzętu: 1) 2 serwery aplikacyjne, 2) 2 serwery bazodanowe, 3) 1 macierz dyskowa, 4) 1 serwer NAS, 5) 1 switch agregacyjny, 6) 1 przełącznik PoE, 7) 1 przełącznik FPoE, 8) 150 szt. CAL pod Windows Server 2025. 2. Zakres wdrożenia i konfiguracji obejmuje m.in.: 1) wniesienie, ustawienie i podłączenie wszystkich dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, 2) opracowanie pełnego planu wdrożenia wraz z harmonogramem prac, 3) konfigurację serwerów, macierzy oraz środowiska sieciowego zgodnie z wytycznymi Zamawiającego, 4) montaż urządzeń, aktualizację BIOS/firmware, konfigurację kart sieciowych (bonding, VLAN), 5) instalację środowiska wirtualizacyjnego Proxmox VE z najnowszym kernelem, 6) utworzenie klastra oraz przestrzeni dyskowej LVM, 7) konfigurację RAID (RAID10 , RAID6 lub RAID5 – w zależności od potrzeb), 8) utworzenie pul LUN i konfigurację multipath (dwa kontrolery, dwa połączenia FC/SAS do każdego serwera), 9) instalację i konfigurację środowiska wirtualizacyjnego według wytycznych Zamawiającego, 10) migrację i konfigurację wszystkich systemów i maszyn wirtualnych ze starego środowiska, 11) utworzenie i konfigurację nowych maszyn wirtualnych, 12) wdrożenie systemu Active Directory, dodanie komputerów do domeny oraz wdrożenie polityk GPO, 13) weryfikację poprawności działania wszystkich dostarczonych urządzeń, 14) wykonanie testów awaryjności środowiska zgodnie z wytycznymi Zamawiającego, 15) opracowanie kompletnej dokumentacji powdrożeniowej, obejmującej: instrukcje obsługi, schematy połączeń, specyfikacje techniczne, dziennik zmian i raporty z testów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie rozszerzenia infrastruktury sprzętowej niezbędnej do dalszej rozbudowy lub integracji środowiska IT. 2. Zakres dostawy sprzętu w ramach prawa opcji: All-in-one – 50 szt. Macierz – 1 szt. Skaner dokumentacji medycznej A3 – 1 szt. Czytnik e-dowodu – 4 szt. Urządzenie klasy UTM – 2 szt. Switch 48-portowy zarządzalny – 8 szt. Switch z FPOE – 9 szt. Switch POE – 9 szt. Switch agregacyjny – 1 szt. Analizator sieciowy klasy enterprise – 1 szt. Biblioteka taśmowa – 1 szt. Access pointy – 27 szt. 3. Zakres wdrożenia w ramach prawa opcji obejmuje: 1) instalację, konfigurację i uruchomienie dostarczonego sprzętu, 2) integrację z istniejącą infrastrukturą Zamawiającego, 3) migrację danych lub konfiguracji, jeżeli będzie to wymagane, 4) przeprowadzenie testów funkcjonalnych i wydajnościowych, 5) opracowanie dokumentacji powdrożeniowej i przekazanie jej Zamawiającemu, 6) przeszkolenie wskazanych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi nowych urządzeń, 7) zapewnienie wsparcia technicznego w okresie gwarancyjnym oraz dostępu do poprawek i aktualizacji oprogramowania urządzeń. 4. Warunki skorzystania z prawa opcji zostały zawarte w załączniku nr 9 do SWZ – projektowane postanowienia umowy. 1) o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zawiadomi Wykonawcę pisemnie w czasie trwania umowy na zakres podstawowy. 2) Wszystkie Postanowienia Umowy dotyczące realizacji zamówienia podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówienia realizowanego w ramach opcji. 3) Zamówienia realizowane w ramach prawa opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówienia objętego prawem opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 4) Sposób rozliczenia: jak dla zamówienia podstawowego. 5) Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji zostanie zrealizowany do 31.05.2026r.