2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Włodawskiego
Beschreibung: Na podstawie art. 23ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz.U. 2025 poz. 285 ze zm.)Starosta Powiatu Włodawskiego ogłasza zamiar przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia w trybie, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. 1. Nazwa i adres organizatora przewozów: Powiat Włodawski al. J. Piłsudskiego 24, 22-200 Włodawa. 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym). 3.Rodzaj transportu: transport drogowy - powiatowe przewozy pasażerskie o charakterze użyteczności publicznej (komunikacja autobusowa); linie komunikacyjne objęte przedmiotem zamówienia. 4.Przewidywana data rozpoczęcia postępowania w trybie, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym: od 05 do 15 grudnia 2026 r. 5.Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 01.01.2027 r. - 31.12.2029. 6.Zmiana informacji : Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 Ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji zawartych w punktach 1-3 i 5.
Interne Kennung: WK.7140.30.2024.MT
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Adekwatny jak w sekcji procedura 2.1.