80498-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinsoftwarepaket – Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach (SZPITAL SPECJALISTYCZNY)” – rozbudowa systemów informatycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach (SZPITAL SPECJALISTYCZNY)” – rozbudowa systemów informatycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemów informatycznych w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach. Zamówienie podzielone zostało na 3 (trzy) zadania, które obejmują następujący zakres: Zadanie nr 1 – rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego: 1) Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego obejmująca dostawę licencji na specjalistyczne oprogramowanie do obsługi jednostki medycznej, konfigurację opasek dla pacjenta oraz uruchomienie map mikrobilogicznych wraz z gospodarką lekiem i tacą leków 2) Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki obejmująca integrację z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia. 3) Usługa wsparcia i utrzymania systemu na okres 36-my. Zadanie nr 2 – rozszerzenie posiadanego systemu PACS/RIS Allerad do wersji VNA/RIS wraz z integracją z Platformą Usług Sztucznej Inteligencji. Zadanie nr 3 – Usługi Oracle wraz z migracją na nowe środowisko sprzętowe wraz wsparcie dla SyncGuard. Zamówienie jest finansowane w ramach projektu ze środków UE pn.: „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym im. H. Klimontowicza w Gorlicach (SZPITAL SPECJALISTYCZNY)” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa szpitalnego systemu informatycznego
BeschreibungZadanie nr 1 – rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego: 1) Integracja i rozbudowa systemów informatycznych Zamawiającego obejmująca dostawę licencji na specjalistyczne oprogramowanie do obsługi jednostki medycznej, konfigurację opasek dla pacjenta oraz uruchomienie map mikrobilogicznych wraz z gospodarką lekiem i tacą leków 2) Digitalizacja dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki obejmująca integrację z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia. 3) Usługa wsparcia i utrzymania systemu na okres 36-my. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie zadania nr 1 określa Załącznik nr 1A do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji wznowień.
LosLOT-0002
TitelRozszerzenie posiadanego systemu PACS/RIS Allerad do wersji VNA/RIS wraz z integracją z Platformą Usług Sztucznej Inteligencji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest rozszerzenie posiadanego systemu PACS/RIS Allerad do wersji VNA/RIS wraz z migracją na nowe środowisko serwerowe oraz integracją z Platformą Usług Sztucznej Inteligencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie zadania nr 2 określa Załącznik nr 1B do SWZ.
LosLOT-0003
TitelUsługi Oracle wraz z migracją na nowe środowisko sprzętowe wraz wsparcie dla SyncGuard
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji (jeżeli jest to wymagane) oraz wdrożenie systemu wirtualizacji umożliwiającego uruchomienie środowisk baz danych, zapewnienie wysokiej dostępności, ciągłości działania oraz segmentacji środowisk baz danych. W ramach zamówienia należy również dostarczyć usługi Oracle wraz z migracją baz danych na nowe środowisko sprzętowe. Zamówienie obejmuje ponadto administrację systemami operacyjnymi i bazami danych Oracle w trybie 24/7/365, dostawę i utrzymanie licencji Oracle, wsparcie producenta dla systemu SyncGuard oraz wdrożenie oprogramowania do automatycznego odtwarzania baz danych Oracle. Wszystkie działania mają zapewnić bezpieczne, wydajne i nieprzerwane funkcjonowanie środowiska bazodanowego Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie zadania nr 3 określa Załącznik nr 1C do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket