See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu gminy Tuszów Narodowy realizowane w okresie od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i zebranych selektywnie z nieruchomości zamieszkałych, oraz odbiór i zagospodarowanie segregowanych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu Gminy Tuszów Narodowy w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Zamawiający zapewnia pojemniki na odpady zmieszane, zaś Wykonawca worki do gromadzenia odpadów selektywnych. Przedmiot zamówienia należy wykonać w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie odpadów do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach(t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.).
Vorherige Bekanntmachung: 676511-2024
Interne Kennung: DKP.271.08.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung