805034-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung – Zarządzanie Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno (IPK) przy ul. Żwirki i Wigury 15 - nieruchomością położoną na działce nr 273/22, 273/28 oraz 273/30 zabudowaną budynkiem oraz parkingiem
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZarządzanie Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno (IPK) przy ul. Żwirki i Wigury 15 - nieruchomością położoną na działce nr 273/22, 273/28 oraz 273/30 zabudowaną budynkiem oraz parkingiem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zarządzanie Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno oraz realizacja działań w zakresie promocji przedsiębiorczości zgodnie z zapisami wniosku aplikacyjnego projektu „Utworzenie inkubatora przedsiębiorczości na terenie Gminy Miasto Krosno” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
Interne KennungZP.271.108.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
LosLOT-0001