2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego w 2026 roku na potrzeby obiektów oraz jednostek organizacyjnych Gminy Koluszki
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E, obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektów oraz jednostek organizacyjnych Gminy Koluszki w 2026 roku
Interne Kennung: OPZ 271.67.(36).2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E, obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektów oraz jednostek organizacyjnych Gminy Koluszki w 2026 roku
Interne Kennung: OPZ271.67.36.2025