2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding levering elektriciteit en GvO's
Beschreibung: Europese Aanbesteding voor de levering van elektriciteit aan NS en ProRail en garanties van oorsprong aan NS voor de leveringsjaren 2027 tot en met 2029.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000