2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku oraz Prokuratur Rejonowych w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Pruszczu Gdańskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku oraz Prokuratur Rejonowych w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i Pruszczu Gdańskim. Zamawiający dopuszcza możliwości składanie ofert częściowych, na jedną lub klika części wymienionych poniżej: 1)Część I – usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, ul. Wały Jagiellońskie 36, Prokuratury Rejonowej w Gdańsku Gdańsk-Oliwa, Prokuratury Rejonowej w Gdańsku Gdańsk-Wrzeszcz, Prokuratury Rejonowej w Gdańsku Gdańsk-Śródmieście, ul. Piekarnicza 10, 2)Część II – usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Gdyni, ul. 10 Lutego 39, 3)Część III – usługa przechowywania zwłok li szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Sopocie ul. Grottgera 3-5, 4)Część IV – usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim ul. Wojska Polskiego 7B. O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który wykaże, że dysponuje prosektorium znajdującym się na obszarze Gdańska lub Sopotu lub Gdyni lub Pruszcza Gdańskiego lub gmin bezpośrednio sąsiadujących z wymienionymi, które spełnia warunki określone w Rozporządzenie Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 10.04.1972 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach anatomii patologicznej, w prosekturach oraz w pracowniach histopatologicznych i histochemicznych (Dz. U. z 1972 r., nr 17, poz.123).
Interne Kennung: 3008-7.261.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85112000 Unterstützung von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku oraz Prokuratur Rejonowych w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, ul. Wały Jagiellońskie 36, Prokuratury Rejonowej w Gdańsku Gdańsk-Oliwa, Prokuratury Rejonowej w Gdańsku Gdańsk-Wrzeszcz, Prokuratury Rejonowej w Gdańsku Gdańsk-Śródmieście, ul. Piekarnicza 10,
Interne Kennung: 3008-7.261.1.2025 część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy, 2) prawo opcji będzie polegało na zwiększeniu zakresu przedmiotu umowy i wartości wynagrodzenia Wykonawcy maksymalnie o 30 % wartości zamówienia podstawowego, 3) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość pełnego albo częściowego zlecenia realizacji przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w części lub całości, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, 4) w celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający najpóźniej na 10 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy lub wyczerpania kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie w przedmiocie skorzystania z prawa opcji, 5) Zamawiający zastrzega, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy, 6) Zamawiający korzystając z prawa opcji, zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu obowiązywania Umowy o maksymalnie 3 miesiące w przypadku niezrealizowania pełnej wartości umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Gdyni, ul. 10 Lutego 39,
Interne Kennung: 3008-7.261.1.2025 część II
Los: LOT-0003
Titel: Usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Sopocie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Sopocie ul. Grottgera 3-5,
Interne Kennung: 3008-7.261.1.2025 część III
Los: LOT-0004
Titel: Usługa przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przechowywania zwłok i szczątków ludzkich na zlecenie Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim ul. Wojska Polskiego 7 B
Interne Kennung: 3008-7.261.1.2025 część IV