See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sukcesywna pipet automatycznych i elektronicznych wraz z końcówkami do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sukcesywna pipet automatycznych i elektronicznych wraz z końcówkami do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 471459-2025
Interne Kennung: 273/2025/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa sukcesywna pipet automatycznych i elektronicznych wraz z końcówkami do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie”