2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tělocvična pro Gymnázium Joachima Barranda, Beroun – PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace tělocvičny se zázemím pro Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, Talichova 824 v rozsahu dokumentace pro povolení stavby včetně projednání s dotčenými orgány státní správy a podání řádné žádosti o vydání povolení záměru včetně jeho vydání, projektové dokumentace pro provádění stavby, Výkaz výměr a kontrolní rozpočet. Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je i výkon autorského dozoru jak při výběru dodavatele na provádění stavby – Tělocvična pro Gymnázium Joachima Barranda, Beroun, tak i po celou dobu výstavby.
Interne Kennung: P25V00001237
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001