See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i wykonanie dwóch badań rocznych czasu przebiegu przesyłek listowych nierejestrowanych w zakresie usług powszechnych w obrocie krajowym.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) przeprowadzenie dwóch badań rocznych czasu przebiegu przesyłek listowych nierejestrowanych uzyskanego przez operatora wyznaczonego w zakresie usług powszechnych w obrocie krajowym zgodnie z Instrukcją przeprowadzania badania czasu przebiegu przesyłek pocztowych dla Instytucji Badawczej (Wykonawcy); a. przeprowadzenie pierwszego badania (wysyłka przesyłek) zaplanowano w terminie od początku (pierwszy dzień roboczy) stycznia 2026 r. do końca grudnia 2026 r. Raport zawierający wyniki badania przeprowadzonego w 2026 r. zostanie przekazany do 31 marca 2027 r. Wykonawca przygotuje także w terminach do połowy drugiego miesiąca po upływie każdego kwartału informację zawierającą wskaźniki czasu przebiegu dla przesyłek ekonomicznych i priorytetowych nadanych w poszczególnych kwartałach; b. przeprowadzenie drugiego badania (wysyłka przesyłek) zaplanowano w terminie od początku (pierwszy dzień roboczy) stycznia 2027 r. do końca grudnia 2027 r. Raport zawierający wyniki badania przeprowadzonego w 2027 r. zostanie przekazany do 31 marca 2028 r. Wykonawca przygotuje także w terminach do połowy drugiego miesiąca po upływie każdego kwartału informację zawierającą wskaźniki czasu przebiegu dla przesyłek ekonomicznych i priorytetowych nadanych w poszczególnych kwartałach. 2) W ramach badań, o których mowa w pkt 1) lit. a i lit. b powyżej, przedmiot zamówienia dla każdego z Badań stanowi: a. przygotowanie projektu badania oddzielnie dla przesyłek listowych ekonomicznych i priorytetowych zawierającego plan rozmieszczenia panelu badawczego, rozkład przesyłek testowych w relacjach, rozkład przesyłek pomiędzy uczestnikami badania, oraz szczegółowy harmonogram nadawania przesyłek zawierający właściwości wyróżniające przesyłki, b. przygotowanie przesyłek testowych (kopert, listów kontrolnych) i ich podział zgodnie z założoną liczbą przypadającą na jednego panelistę, c. utworzenie panelu badawczego (przeszkolonych uczestników badania) liczącego minimum 150 osób, d. prowadzenie badań terminowości doręczania przesyłek listowych zgodnie z Instrukcją przeprowadzania badania czasu przebiegu przesyłek pocztowych dla Instytucji Badawczej, e. strumienie przesyłek testowych (liczba przesyłek testowych) w poszczególnych relacjach powinny być zgodne z Instrukcją przeprowadzania badania czasu przebiegu przesyłek pocztowych dla Instytucji Badawczej. 3) Wyniki badań, o których mowa w pkt 1) lit. a oraz lit. b powyżej, powinny być przekazane przez Wykonawcę Zamawiającemu w formie raportu z badania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 690693-2025
Interne Kennung: BA.WZP.26.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79311200 Durchführung von Umfragen
5. Los
Los: LOT-0001