2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan. Betreft de objecten zoals genoemd in de bijlagen.
Interne Kennung: INK25-04-139
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Brandverzekering
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging opdracht