See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud hartmonitoren
Beschreibung: Onderhoud en levering van aanverwante accessoires ten behoeve van onderhoud aan hartmonitoren. De overeenkomst met Corpuls loopt tot de VRR geen gebruik meer maakt van de desbetreffende apparaten. Op het moment van versturen van deze aankondiging is de verwachting dat in 2028 de huidige hartmonitoren vervangen zullen worden. Het is echter mogelijk dat wordt besloten dat de einddatum verlengd wordt indien de hartmonitoren nog in dergelijk goede staat zijn dat vervanging niet noodzakelijk is. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 241.000 per jaar excl. btw, waarbij rekening moeten worden gehouden met een gemiddelde indexering van 5% per jaar. De overeenkomst loopt tot de VRR geen gebruik meer maakt van de desbetreffende apparaten. Op het moment van versturen van deze aankondiging is de verwachting dat in 2028 de huidige hartmonitoren vervangen zullen worden.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Verandering van leverancier is niet mogelijk. Corpuls is de enige partij in de Benelux die het onderhoud aan de hartmonitoren mag uitvoeren. Partijen uit andere EU lidstaten die het onderhoud uitvoeren hebben geen lokale onderhoudslocaties, de apparatuur naar andere lidstaten vervoeren betekent dat de VRR de apparatuur voor langere tijd niet kan inzetten wat een zeer negatieve impact heeft op de bezettingsgraad en inzetbaarheid van de ambulances. Gezien deze technische afhankelijkheid is artikel 2.32 lid 1 sub b sub 2 AW van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhoud en levering van aanverwante accessoires ten behoeve van onderhoud aan hartmonitoren. De overeenkomst loopt tot de VRR geen gebruik meer maakt van de desbetreffende apparaten. Op het moment van versturen van deze aankondiging is de verwachting dat in 2028 de huidige hartmonitoren vervangen zullen worden. Het is echter mogelijk dat wordt besloten dat de einddatum verlengd wordt indien de hartmonitoren nog in dergelijk goede staat zijn dat vervanging niet noodzakelijk is.
Interne Kennung: 1