See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: III Festiwal Piłki Ręcznej Silesia Cup 2025
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usług promocyjno-reklamowych wchodzących w skład tzw. pakietu sponsorskiego dotyczącego wydarzenia pn. III Festiwal Piłki Ręcznej Silesia CUP 2025, który odbędzie się w dniach 11 -13 grudnia 2025 roku w Piekarach Śląskich
Interne Kennung: ZP/WR-Z/26/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001