See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa sprzatania w SP ZOZ MSWiA w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest świadczenie usług w zakresie: • kompleksowego sprzątania • całodobowego utrzymania czystości • dezynfekcji powierzchni pomieszczeń • transportu wewnątrzszpitalny • utrzymania czystości i porządku terenów zewnętrznych Szczegółowy zakres prac oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia opisane zostały w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: 25/U22
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Kompleksowe utrzymanie w czystości przy zachowaniu wymogów reżimu sanitarno-higienicznego jednostek szpitalnych (szczegółowy zakres znajduje się w Załączniku nr1 – Wykaz pomieszczeń w m2 ). 2. Utrzymanie w czystości powierzchni niemedycznych. (szczegółowy zakres znajduje się w Załączniku nr 1 – Wykaz pomieszczeń w m2). 3. Zakup środków myjących, dezynfekcyjnych, ręczników jednorazowych, papieru toaletowego, mopów, zestawów sprzątających i innych sprzętów potrzebnych do wykonywania usługi. 4. Obsługa transportu wewnętrznego czystego i brudnego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Kompleksowe utrzymanie w czystości przy zachowaniu wymogów reżimu sanitarno-higienicznego jednostek szpitalnych (szczegółowy zakres znajduje się w Załączniku nr 1 – Wykaz pomieszczeń w m2). 2. Utrzymanie w czystości powierzchni niemedycznych. (szczegółowy zakres znajduje się w Załączniku nr 1 - Wykaz pomieszczeń w m2). 3. Zakup środków myjących, dezynfekcyjnych, ręczników jednorazowych, papieru toaletowego, mopów, zestawów sprzątających i innych sprzętów potrzebnych do wykonywania usługi. 4. Całoroczne utrzymanie czystości i porządku terenów zewnętrznych, w tym odśnieżania dróg, placów i chodników należących do Zamawiającego oraz chodników przyległych do nieruchomości zgodnie z wymogami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2020 r. poz. 1439, 2320 i 2361), Utrzymanie porządku na terenie i wokół szpitala oraz terenu wokół budynku Centrum Stomatologii w Łodzi na ul. Anstadta 4