2. Verfahren
Verfahren
Titel: RM060.65699 Regulier Onderhoud Gras en water
Beschreibung: Het werk bestaat uit Reguliere Onderhoudswerkzaamheden Gras en Water, zoals onder andere het maaien van gras en gewas, het knotten van bomen, het uitmaaien van watergangen, het schoonmaken van drainage en onkruidvrij maken van verhardingen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - knotten van bomen 111 st; - het afzetten van struweel 599 m2; - maaien van grasvegetaties 133.818 are; - uitmaaien watergangen, inclusief het afvoeren 88.921 m; - greppelen 29.085 m; - frezen, zeven stranden 671 are; - doorspuiten drainage 5.754 m; - schoonmaken duiker 3.771 m; - schoonmaken duikeruiteinden 1.320 st - onkruidvrijmaken verhardingen 9.910 are.
Interne Kennung: RM060.65699
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92330000 Dienstleistungen in Verbindung mit Erholungsgebieten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: RM060.65699 Regulier Onderhoud Gras en Water
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd