2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging komportalen
Beschreibung: Het onderwerp van de Opdracht voorziet in het leveren en plaatsen van nieuwe komportalen in de omgeving van de gemeente Tilburg. Daarnaast het verwijderen en hergebruiken/recyclen van de te vervangen komborden. In verband met de Europese invoering van het ISA-systeem in alle nieuwe voertuigen vanaf juli 2022 is aanpassing van de komborden noodzakelijk. ISA gebruikt een videocamera die snelheidsborden herkent om bestuurders op de hoogte te stellen van de huidige snelheidslimiet en automatisch de snelheid van het voertuig te beperken als dat nodig is. Om verantwoord op deze ontwikkeling voor te kunnen sorteren, is er een nieuw bebouwde kombord ontwikkeld. Op Europees niveau sluiten we hiermee direct aan op de reeds bestaande komborden in onze buurlanden. Tilburg wenst deze komborden op korte termijn door de hele gemeente te plaatsen. Aanbestedende dienst raamt de Opdracht op een bedrag van €250.000,-. Het aantal komborden dat vervangen, geplaatst of verwijderd dient te worden is 127. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 23_109L
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233290 Installation von Straßenschildern
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het onderwerp van de Opdracht voorziet in het leveren en plaatsen van nieuwe komportalen in de omgeving van de gemeente Tilburg. Daarnaast het verwijderen en hergebruiken/recyclen van de te vervangen komborden. Aanbestedende dienst raamt de Opdracht op een bedrag van €250.000,-. Het aantal komborden dat vervangen, geplaatst of verwijderd dient te worden is 127. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1