See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla instalatorów OZE, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II”
Beschreibung: Postępowanie w podziale na dwie części: CZĘŚĆ 1 Zorganizowanie i przeprowadzenie Szkolenia instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami UDT; CZĘŚĆ 2 Zorganizowanie i przeprowadzenie Szkolenia Instalatora pomp ciepła wraz z uprawnianiami UDT; dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Interne Kennung: ZOZP.231.95.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie Szkolenia instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami UDT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umownych.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie Szkolenia Instalatora pomp ciepła wraz z uprawnianiami UDT