2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/171/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15612100 Weizenmehl, 15612200 Getreidemehl, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15851250 Couscous, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 15613380 Haferflocken, 15613311 Maisflocken, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien, 15812120 Obst- und Gemüsekuchen, 15613313 Müsli oder Ersatz, 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler, 03212213 Trockenerbsen, 03212211 Linsen, 03211900 Getreideerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych w ilościach określonych w dokumentacji SWZ. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje prawo opcji.
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15612100 Weizenmehl, 15612200 Getreidemehl, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15851250 Couscous, 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide, 15613380 Haferflocken, 15613311 Maisflocken, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien, 15812120 Obst- und Gemüsekuchen, 15613313 Müsli oder Ersatz, 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler, 03212213 Trockenerbsen, 03212211 Linsen, 03211900 Getreideerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający na pewno zakupi ilość gwarantowaną; - Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w zakresie nie większym niż wykazanym w § 3 ust. 2. - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 3 ust. 2, nie później niż do dnia 23.12.2026 r. Skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego po upływie ww. daty wymaga zgody Wykonawcy w formie pisemnej lub dokumentowej. - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 2
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 3
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 4
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 5
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 6
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15613311 Maisflocken, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 7
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych - zadanie nr 8
Interne Kennung: D/174/2025 zadanie 8