2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo–gaśniczego dla OSP Janowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Janowo w ramach zadania „Podniesienie potencjału służb ratowniczych poprzez doposażenie jednostek OSP z gmin Janowo oraz Braniewo w specjalistyczny sprzęt”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: GT.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nie dotyczy. Zamawiający nie dzieli zamówienia na części
Beschreibung: Nie dotyczy. Zamawiający nie dzieli zamówienia na części