805503-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Usługa transportu sanitarnego typu „P” dla SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa transportu sanitarnego typu „P” dla SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest: Usługa transportu sanitarnego typu „P” dla SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku, zwanego dalej Zamawiającym. Umowa zostanie zawarta po zakończeniu postępowania na okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularz cenowy – załącznik nr 1.1 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1.2 do SWZ, 3) Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami – załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona , w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung569690-2025
Interne KennungTTD-118-PN/50-2025.AR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW przedmiotowym postępowaniu zastosowano procedurę przyspieszoną na mocy art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp. Uzasadnienie: Z uwagi na konieczność zachowania ciągłości usługi – Zamawiający zastosował procedurę, o której mowa w art. 138 ust 2 pkt 2) ustawy Pzp. Procedura przyspieszona nie ogranicza konkurencyjności, z uwagi na fakt, że planowane usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób są powszechne w przypadku podmiotów realizujących usługi na rzecz podmiotów leczniczych. Z analizy rynku wynika, że istnieje możliwość wykonania usługi przez co najmniej dwóch potencjalnych wykonawców.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa transportu sanitarnego typu „P” dla SP ZOZ WSS Nr 3 w Rybniku
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki: 1) Formularz cenowy – załącznik nr 1.1 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1.2 do SWZ, 3) Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami – załącznik nr 2 do SWZ.