See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud aan ultra lage vriezers
Beschreibung: Algemene informatie De Universiteit Maastricht (UM) staat in binnen- en buitenland bekend om haar unieke onderwijssysteem: het probleemgestuurde onderwijs (PGO). Bovendien profileert de UM zich door de sterk internationale oriëntatie. Een toenemend aantal studenten uit zowel heel Nederland als ook het buitenland kiest voor het Maastrichtse systeem. De UM is de jongste universiteit van Nederland en groeit snel. Er zijn momenteel ongeveer 20.000 studenten en 5.000 medewerkers. Onderwijs en onderzoek van de UM is voornamelijk georganiseerd op basis van faculteiten en schools. De UM bestaat uit zes (6) faculteiten en vijf (5) servicecentra, bestuurd door het College van Bestuur. De faculteiten verzorgen het onderwijs en onderzoek, de servicecentra leveren (ondersteunende) dienstverlening. Meer informatie over de UM is te vinden op de internetsite www.maastrichtuniversity.nl. Vooraankondiging, interessepeiling Om de ondernemingen te attenderen op de voorgenomen opdracht en om de hoeveelheid van competente partijen te inventariseren, is er op 10 mei 2024 een vooraankondiging/interessepeiling op TenderNed en TED gepubliceerd. Er waren 7 geïnteresseerde partijen. Doel van de aanbesteding De Opdrachtgever heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met de Aanbieder die als economisch meest voordelige inschrijver, op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding (EMVI-BPKV) kan worden aangemerkt. Deze Aanbieder dient op verzoek in staat zijn de dienstverlening zoals omschreven in deze aanbesteding uit te voeren. Opdrachtomschrijving De Opdracht betreft specifiek het preventief en correctief onderhoud (servicedienstverlening) van het bestaande ultra lage vriezerpark. Het ultra lage vriezerpark bestaat uit de vriezers die zijn benoemd binnen de scope van de opdracht. Een overzicht van het huidige ultra lage vriezerpark staat weergegeven in bijlage: overzicht -80 Vriezers met bouwjaar. Onderdeel van de serviceovereenkomst is het leveren van reserve ultra lage vriezers in geval van calamiteiten en/of storingen bij de UM. Scope van de opdracht Binnen de scope van de opdracht valt het onderhoud (correctief en preventief) van het huidige ultra lage vriezerpark verdeeld over 2 percelen van de faculteit FHML
Interne Kennung: T92757
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BIOBANK
Beschreibung: BIOBANK De BIOBANK is een centrale opslag voor biomaterialen voor onderzoek binnen de universiteit Universiteit Maastricht (UM) en het academisch ziekenhuis Maastricht (azM). De BIOBANK is uitgerust met een bepaald type ultra lage vriezers waarop de technische installatie en de werkprocessen zijn afgestemd. De BIOBANK is gevestigd in de UM en in het azM. De BIOBANK beschikt momenteel over ongeveer honderdtweeentwintig (122) Ultra ultra Lage lage Vriezersvriezers. Dit betreft het merk/type Eppendorf U725, Eppendorf F740, eppendorf U570-45, Snijders VF720-45G en Snijders VF750 vriezers, lucht- of watergekoeld.
Interne Kennung: T79757 perceel 1
Los: LOT-0002
Titel: Overige locaties FHML
Beschreibung: Overige locaties FHML Daarnaast beschikt de UM over ongeveer honderdzevenentwintig (127) ultra lage vriezers verdeeld over de verschillende locaties binnen FHML. Dit betreft met name het merk/type Eppendorf U725, Eppendorf F740, eppendorf U570-45, Snijders VF720-45G en Snijders VF750 vriezers, luchtgekoeld.
Interne Kennung: T79757