80562-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Medycyny Pracy.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Medycyny Pracy.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w zakresie Medycyny Pracy . Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres objęty postępowaniem konkursowym od dnia 01.01.2026 r do dnia 31.12.2027 r wynosi 450 godzin.
Interne KennungDSO.113.54.2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie medycyny Pracy.