805676-2025 - Ergebnis
Polen – Gasförmige Brennstoffe – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego - Gazowa Grupa Zakupowa 51/2025 Voltra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa paliwa gazowego - Gazowa Grupa Zakupowa 51/2025 Voltra
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi kompleksowej dostawy paliwa gazowego, polegającej na sprzedaży paliwa gazowego i zapewnieniu świadczenia usługi jego dystrybucji do instalacji znajdujących się w obiektach Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung667954-2025
Interne KennungVOL/GAZ/51/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001