805678-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Świadczenie usługi w zakresie utrzymania oświetlenia: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców, boisk, chodników, ulicznych przejść dla pieszych oraz oświetlenia 4-ch podziemnych przejść dla pieszych znajdujących się na terenie miasta Chorzów na urządzeniach będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A. i Gminy Chorzów
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi w zakresie utrzymania oświetlenia: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców, boisk, chodników, ulicznych przejść dla pieszych oraz oświetlenia 4-ch podziemnych przejść dla pieszych znajdujących się na terenie miasta Chorzów na urządzeniach będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A. i Gminy Chorzów
Beschreibung1. Utrzymanie oświetlenia ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców, boisk, chodników, ulicznych przejść dla pieszych oraz oświetlenia 4-ch podziemnych przejść dla pieszych znajdujących się na terenie miasta Chorzów na urządzeniach będących własnością TAURON Nowe Technologie S.A. i Gminy Chorzów obejmuje następujące czynności: 1) bieżącą konserwację oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Chorzów wg załączonej listy wspólnej stanowiącej załącznik nr 1 i 1a do Umowy, 2) bieżącą konserwację oświetlenia boisk ogólnodostępnych przyłączonych do instalacji oświetlenia ulicznego wg załączonej listy wspólnej stanowiącej załącznik nr 1 i 1a do Umowy, 3) bieżącą konserwację 4 (czterech) przejść podziemnych ujętych w wykazie stanowiącym załącznik nr 2 do Umowy, 4) wymianę uszkodzonych źródeł światła (w oprawach konwencjonalnych), elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej, 5) wymianę uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełnianie obejm i innych elementów słupów, 6) malowanie konstrukcji wsporczych oraz szaf oświetlenia ulicznego, 7) bieżące naprawy szaf oświetlenia ulicznego, a w razie konieczności ich wymianę, 8) lokalizację uszkodzeń kabli, naprawę uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych, 9) wykonywanie nastawień i programowań urządzeń sterujących oświetleniem, 10) wycinkę gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego przy okazji wymiany źródeł światła, 11) mycie kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła, 12) utylizację wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego, 13) kontrole inspekcyjne wykonywane wg ustaleń roboczych, 14) wykonywanie oględzin i przeglądów technicznych oraz pomiarów ochronnych, w celu utrzymania należytego stanu technicznego urządzeń oświetleniowych, 15) prowadzenie rejestru przyjętych zgłoszeń, 16) wymiana 50 sztuk istniejących opraw oświetleniowych na ledowe, na koszt Wykonawcy, w lokalizacjach uzgodnionych z Zamawiającym, 17) usuwanie skutków wypadków komunikacyjnych, dewastacji i kradzieży urządzeń oświetlenia ulicznego, stanowiących własność Gminy Chorzów, oprócz specjalnego oświetlenia na skwerach i podświetlania obiektów, 18) w przypadku wystąpienia konieczności wymiany opraw na urządzeniach, w których zabudowane są oprawy typu LED, naświetlacze lub specjalne oświetlenie przejść podziemnych i na skwerach prace naprawcze realizowane będą przy użyciu materiału dostarczonego przez właściciela urządzeń, 19) współpracę z Policją w przypadku uszkodzeń, dewastacji czy kradzieży elementów oświetlenia ulicznego stanowiących majątek TAURON Nowe Technologie S.A 2. Warunki realizacji robót w pasie drogowym: 1) przed przystąpieniem do usunięcia awarii, wymagającej ingerencji w nawierzchnię pasa drogowego, Wykonawca zobowiązany jest do każdorazowego pisemnego zgłoszenia w MZUiM miejsc ich wystąpienia, zgodnie z drukiem stanowiącym załącznik nr 3 do Umowy podając jednocześnie terminy zakończenia robót. Za wystarczające uznaje się zgłoszenie mail’em na adres: sekretariat@mzuim.chorzow.eu, 2) po usunięciu awarii Wykonawca zobowiązany jest do przywrócenia nawierzchni pasa drogowego do stanu pierwotnego, 3) po zakończeniu robót odtworzeniowych Wykonawca zobowiązany jest do pisemnego powiadomienia MZUiM i zgłoszenia robót do odbioru. Zamawiający przystąpi do obioru robót w terminie do 14 dni od dnia pisemnego zgłoszenia.
Interne KennungZP.26.1.23.2025.AB
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Utrzymanie oświetlenia obejmuje następujące czynności: 1) bieżącą konserwację oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Chorzów wg załączonej listy wspólnej stanowiącej załącznik nr 1 i 1a do Umowy, 2) bieżącą konserwację oświetlenia boisk ogólnodostępnych przyłączonych do instalacji oświetlenia ulicznego wg załączonej listy wspólnej stanowiącej załącznik nr 1 i 1a do Umowy, 3) bieżącą konserwację 4 (czterech) przejść podziemnych ujętych w wykazie stanowiącym załącznik nr 2 do Umowy, 4) wymianę uszkodzonych źródeł światła (w oprawach konwencjonalnych), elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej, 5) wymianę uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełnianie obejm i innych elementów słupów, 6) malowanie konstrukcji wsporczych oraz szaf oświetlenia ulicznego, 7) bieżące naprawy szaf oświetlenia ulicznego, a w razie konieczności ich wymianę, 8) lokalizację uszkodzeń kabli, naprawę uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych, 9) wykonywanie nastawień i programowań urządzeń sterujących oświetleniem, 10) wycinkę gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego przy okazji wymiany źródeł światła, 11) mycie kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła, 12) utylizację wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego, 13) kontrole inspekcyjne wykonywane wg ustaleń roboczych, 14) wykonywanie oględzin i przeglądów technicznych oraz pomiarów ochronnych, w celu utrzymania należytego stanu technicznego urządzeń oświetleniowych, 15) prowadzenie rejestru przyjętych zgłoszeń, 16) wymiana 50 sztuk istniejących opraw oświetleniowych na ledowe, na koszt Wykonawcy, w lokalizacjach uzgodnionych z Zamawiającym, 17) usuwanie skutków wypadków komunikacyjnych, dewastacji i kradzieży urządzeń oświetlenia ulicznego, stanowiących własność Gminy Chorzów, oprócz specjalnego oświetlenia na skwerach i podświetlania obiektów, 18) w przypadku wystąpienia konieczności wymiany opraw na urządzeniach, w których zabudowane są oprawy typu LED, naświetlacze lub specjalne oświetlenie przejść podziemnych i na skwerach prace naprawcze realizowane będą przy użyciu materiału dostarczonego przez właściciela urządzeń, 19) współpracę z Policją w przypadku uszkodzeń, dewastacji czy kradzieży elementów oświetlenia ulicznego stanowiących majątek TAURON Nowe Technologie S.A 2. Warunki realizacji robót w pasie drogowym: 1) przed przystąpieniem do usunięcia awarii, wymagającej ingerencji w nawierzchnię pasa drogowego, Wykonawca zobowiązany jest do każdorazowego pisemnego zgłoszenia w MZUiM miejsc ich wystąpienia, zgodnie z drukiem stanowiącym załącznik nr 3 do Umowy podając jednocześnie terminy zakończenia robót. Za wystarczające uznaje się zgłoszenie mail’em na adres: sekretariat@mzuim.chorzow.eu, 2) po usunięciu awarii Wykonawca zobowiązany jest do przywrócenia nawierzchni pasa drogowego do stanu pierwotnego, 3) po zakończeniu robót odtworzeniowych Wykonawca zobowiązany jest do pisemnego powiadomienia MZUiM i zgłoszenia robót do odbioru. Zamawiający przystąpi do obioru robót w terminie do 14 dni od dnia pisemnego zgłoszenia.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji