See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja mikroskopu biologicznego z kamerą i wyświetlaczem dla jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja mikroskopu biologicznego z kamerą i wyświetlaczem (1 zestaw) dla jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, zwanego w dalszej części Zaproszenia „sprzętem" Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał następujące wymagane parametry techniczne. Parametry techniczne z opisem i ilościami przedstawia Załącznik nr 1.1. do Zaproszenia
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.36.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja mikroskopu biologicznego z kamerą i wyświetlaczem (1 zestaw) dla jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, zwanego w dalszej części Zaproszenia „sprzętem”. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał następujące wymagane parametry techniczne. Parametry techniczne z opisem i ilościami przedstawia Załącznik nr 1.1. do Zaproszenia