2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Scherpenzeel, Vijfheerenlanden en Woudenberg - Uitzendkrachten tot en met schaal 8
Beschreibung: De Aanbestedende diensten, gemeente Scherpenzeel, Vijfheerenlanden en Woudenberg zijn voornemens om een nieuwe overeenkomst aan te gaan voor de inhuur van uitzendkrachten tot en met schaal 8. Eén van de taken van elke aanbestedende dienst is om het wegvallen van personeel zo goed mogelijk op te vangen. Een middel om dat te bereiken is het inhuren van uitzendkrachten. Om dit te realiseren zijn goede afspraken met (een) dienstverlener(s) nodig over de te leveren uitzendkrachten tegen een goede prijs en duidelijke condities. -
Interne Kennung: IBMN-2025-BUN-CM-002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Interne Kennung: 1