805712-2025 - Wettbewerb
Polen – Datenspeicherung – Zakup świadczenia usługi zasobów IT w chmurze obliczeniowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup świadczenia usługi zasobów IT w chmurze obliczeniowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup świadczenia usługi zasobów IT w chmurze obliczeniowej poprzez dostarczenie subskrypcji na skalowalną platformę chmurową umożliwiającą uruchomienie i eksploatację (hostowanie) systemów teleinformatycznych i oprogramowania Zamawiającego. Wykonawca w ramach świadczonej Usługi zapewni Zamawiającemu: 1) całodobowy dostęp do Usługi, spełniającej wszystkie parametry określone w Opisie przedmiotu zamówienia, przez cały okres jej świadczenia określony w § 4 Projektowanych postanowień umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), przy zachowaniu Dostępności miesięcznej Usługi na poziomie nie niższym niż wskazany przez Wykonawcę w formularzu ofertowym (Załącznik nr 3 do SWZ), 2) całodobowe wsparcie techniczne przez cały okres świadczenia Usługi określony w § 4 Projektowanych postanowień umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), spełniające warunki określone w Opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowe zasady świadczenia wsparcia technicznego, Wykonawca przekaże Zamawiającemu w postaci elektronicznej przed rozpoczęciem świadczenia Usługi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3. Zestawienie minimalnych wymagań i parametrów technicznych, określa Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ). 4. Zamawiający, stosownie do art. 96 ustawy, wymaga: 1) w zakresie aspektów społecznych, aby Wykonawca lub podwykonawca w trakcie obowiązywania umowy przestrzegał zasad godnej pracy, tj. równego traktowania, w szczególności bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, 2) w zakresie aspektów środowiskowych, w celu zminimalizowania negatywnego wpływu realizacji przedmiotu zamówienia na środowisko naturalne, aby wszystkie wykonane przez Wykonawcę lub podwykonawcę dokumenty były wydrukowane dwustronnie na papierze ekologicznym, spełniającym warunki certyfikatu FSC lub innego równoważnego certyfikatu, tj. dokumentu wystawionego przez organizację niezależną od Wykonawcy/ podwykonawcy, upoważnioną do wystawiania dokumentu w kraju pochodzenia surowca i potwierdzającego takie same warunki, jak określone w wymienionym certyfikacie FSC, 5. Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ).
Interne KennungBAF.261.12.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.