80573-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Prowadzenie i organizacja Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Wejherowo w Części 2 - PSZOK południowy – z opcją.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProwadzenie i organizacja Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Wejherowo w Części 2 - PSZOK południowy – z opcją.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na prowadzeniu i organizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Wejherowo w Części 2 - PSZOK południowy, na warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na prowadzeniu i organizacji Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla mieszkańców Gminy Wejherowo w Części 2 - PSZOK południowy, na warunkach określonych w opisie przedmiotu zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy. 2. Zamawiający, w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, przewiduje skorzystanie z Opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp (dalej jako: „Opcja”). 4. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 1) projektowane postanowienia umowy (dalej „PPU”), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ. 2) opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ,
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, przewiduje skorzystanie z Opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp (dalej jako: „Opcja”). Przedmiot zamówienia opcjonalnego: 1) przedmiotem zamówienia w zakresie Opcji będzie zwiększenie przedmiotu zamówienia podstawowego z tytułu wykonania zadania dot. zagospodarowania odpadów i polega na zwiększeniu ilości przyjmowanych odpadów opisanych odpowiednio kodami, jednak nie więcej niż o 25% wartości zamówienia podstawowego; Opcja zostanie uruchomiona w przypadku, gdy w okresie wykonania usługi w ramach zamówienia podstawowego, zostanie wykorzystana całkowita wartość brutto przewidziana za realizację zamówienia podstawowego, 2) Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację przedmiotu zamówienia; Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego; Zamawiający może złożyć oświadczenie o skorzystaniu z Opcji wielokrotnie, aż do wyczerpania maksymalnej wartości Opcji, 3) termin wykonania Opcji jest równy terminowi wykonania przedmiotu zamówienia, 4) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w budżecie lub Wieloletniej Prognozie Finansowej Zamawiającego, w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji.