805756-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Rekonstrukce souboru nemovitostí pod názvem Ocelářská 1 – vypracování PD ve stupních DUR, DSP a DPS
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce souboru nemovitostí pod názvem Ocelářská 1 – vypracování PD ve stupních DUR, DSP a DPS
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem na zpracování projektových dokumentací týkajících se provedení stavebních úprav stávajícího souboru objektů na ulici Ocelářská 1.
Interne KennungRekonstrukce souboru nemovitostí pod názvem Ocelářská 1 – vypracování PD ve stupních DUR, DSP a DPS
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001