2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cloud Service Provider Brandweer (Talking Traffic)
Beschreibung: De Prestatie maakt het mogelijk dat door realisatie van een cloudserviceprovider prioriteitsaanvragen voor brandweervoertuigen kunnen worden opgesteld, deze vervolgens naar UDAP kunnen worden gezonden ter aflevering bij de juiste iVRI’s, en het resultaat van de prioriteitsaanvraag vanuit UDAP te sturen naar de informatiedienst die wordt gebruikt in het desbetreffende brandweervoertuig. Tevens maakt de Prestatie het mogelijk dat berichten (met daarin de o.a. actuele positie, rijrichting, snelheid en status van brandweervoertuigen) naar UDAP worden gezonden, zodat aan de hand daarvan door op UDAP aangesloten serviceproviders de weggebruikers in de nabijheid van het brandweervoertuig tijdig kunnen worden gewaarschuwd voor de nadering ervan. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: NIPV2025-EA-04078
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie algemene omschrijving Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 3.6 van het Beschrijvend Document