2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení sněžné rolby pro údržbu běžeckých tratí v Krušných horách - Cínovecko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nové sněžné rolby, která bude sloužit k pravidelné údržbě běžeckých tratí v centrální části Krušných hor, zejména v okolí Cínovce, Nového Města, Moldavy a Fojtovic
Interne Kennung: Rolba
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 ZZVZ